Golf

7 500 EUR

Shitet nga: Devi Dje 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Shitet Volkswagen Golf 2.0 TDI
Makina sapo ka ardhur nga Gjermania me dogan te paguar ne gjendje perfekte
Opsionet-
• Xhama te zinj
• Navigator
• Bluetooth
•Mp3Player
•Klima tronic
•Sensor shiu
Makina esht ne gjendje perfekte dhe shum ekonomike
Çmimi-> 7.500€ i Diskutushem
Leaflet
Në fillim