GOLF 5 2.0 NAFT GTD ORIGJINALE AUTOMATIKE 170 HP

5 350 EUR

Shitet nga: Auto Troplini Sot 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Golf
SHITET GOLF 5 2.0 NAFT GTD ORIGJINALE FABRIKE ME 170 KUAJ FUQI ,SHUME E SHPEJT NE LLOJIN E VET,E VITIT 2006,KAMIO AUTOMATIKE,E ARDHUR NGA GJERMANIA,ME DOGANE TE PAGUAR,MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE XHENERIKE DHE MOTORRIKE,MAKINA KA 4 XHAMA ELEKTRIK,TIMON GTD,MARSHE NE TIMON,KOMANDO NE TIMON,KLIMA TRONIK,GOMA TE REJA ME DISQE NE GJENDJE PERFEKTE,CELS ME PULT,RADIO,CD,MP3,PASQYRA ELEKTRIKE,PASQYRA ME NGROHJE,DRITA AUTOMATIKE,SHUME E PASTER SI NGA BRENDA DHE JASHT SIC KA ARDHUR NGA GJERMANIA,PER ME SHUME INFO NR I CEL:0692025260

Whatsap/Viber #MERCEDES %BENZ #EVO #CLASS #190 200# #230 #220A140# A160# A170 #A180 #B170# B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL #AMG #BRABUS ML #GL GLK #BMW ## M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra }astra corsa #meriva #OPEL# CORSA #ASTRA #VECTRA #renault laguna megane clio peugeot #206# 307 }406 #407# 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia #chevrolet #daewoo #chrysler #dodge #alfa romeo #golf 3 #golf 4 #golf 5 #golf 6 #golf 7 #passat #bora #picasso xsatina saxo #land cruiser #stilo #linea #punto# primera #x-type s-%%type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia #alfa 147 #%% 156 %••#%166 ford #sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv #kafshe %qen #mace #lop #dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop #kompjuter #1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan #laptop vetura pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, #CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO GIULIETTA SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA #BARCHETTA  #FORD #MUSTANG #FIESTA MONDEO #ORION SIERRA# X-#MAX KUGA #HYUNDAY #JEEP #KIA #MAZDA #MITSUBISHI PEUGEOT #RENAUL #CLIO SKODA SUZUKI SMART #TOYOTA 4RUNNER #4X4 VOLVO #VOLKSWAGEN #VW TOUAREG POLO #GOLF #PASSAT #GOLF #LUPO BORA #CADDY LUPO PASSAT# SHARAN T4 #TUAREG FERRARI #LAMBORGHINI TESLA #PAGANI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND #CHEROKEE MAZDAkamion kamjon kamijona rimorkjo f s a w e d s qw ddjpkasj jcj cjj w je j trasport
Auto Troplini
  Online
0692025260
Leaflet
Në fillim