Golf 4

1 500 EUR

Shitet nga: Fation 24 Maj 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Golf 4, krah anglez ... 1.9 naft TD dhe I e kuqe ... duhen paguar letrat per kte vit ... te kontaktojne vetem te interesuarit ...cmimi 1500 € i diskutushem
Leaflet
Në fillim