VW Golf 4 -98

2 000 EUR

Shitet nga: Beni 22 Mar 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Shitet golf 4 ,vjen nga gjermania me 202mije kilometra dhe me xhama elektrik.
Leaflet
Në fillim