VW Golf -01

0 LEK

Shitet nga: led 09 Pri 07:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
makina e sapo ardh nga gjermania ne gjendje shum te mir si motorrike po ashtu dhe xhenerike igatshem per cfar do lloj prove
Leaflet
Në fillim