Blej makina t te gjitha llojeve....!

2 000 EUR

Shitet nga: titi Sot 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Blej makina deri ne 15000 mi euro...
Me dergoni te dhenat e makines dhe fotot ne what's up....
Numri telit :0674747985
titi
  Online
0674747985
Në fillim