VW Golf 4 1.9 tdi me DI te kuqe 6 marsha 2001

0 EUR

Shitet nga: Didi 16 Sht 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Berat
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf

Shitet golf 4 DI e kuqe kambio manual 6 marsha motor goli 5 komorel ne super gjendje letrat deri ne fund te vitit cdo gje i ka fuksionale kindicioner xhama pasqyra lekrike Airbag src abs esp disqe nr 17 te pa salduar dhe te pa goditur shic duken dhe ne foto fenera me lup stopat mbrapa lede makina eshte mbajtur mir nga meraklinjet kilometrat e veta 269 mij km serviset sa po jan ber nuk kas asnje difekt vetem tel sms jo komente cmimi i diskutushem nr tel 0694255950
Leaflet
Në fillim