❌E SHITUR❌

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Blihet nga: AUTO ARSENI 30 Korr 18:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OKAZION!!LANCIA YPSILON 1.4 BENZIN+GAZ FABRIKE 2 950 EUR
❌E SHITUR❌ 4 500 EUR
❌E SHITUR❌ 3 499 EUR
❌E SHITUR❌ 1 EUR
Lloji i njoftimit
Blihet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
✅:OKAZION!VW POLO 1.2 NAFT VITI 2014 LOOK “GTD”
✅:CMIMI: I DISKUTUSHEM
✅:KM 180.000 ORIGINALE
✅:ME TARGA AB ME LETRA PER NJE VIT E SAPO E ARDHUR
✅:GOMA 90%
✅:PA GERVISHJE NE PAMJE VIZIUALE
✅:KAMBIO:MANUAL
✅:DIESEL 1.2 NAFT SUPER EKONOMIKE
✅:DRITA AUTO.XSENON LED
✅:TAPICERI COP E MIRMBAJTUR
✅:CD PLAYER AUX USB NAVI
✅:SENSOR PARKIMI
✅:ABS ESP AIRBAG
✅:PASQYRA ME PALOSJE DHE ANTIVERBUESE
✅:MBYLLJE QENDRORE 2 CELSA ORIGINAL
✅:XHAMA TE ZI
✅:E SHUM OPSIONA TJ.
✅:KONDICIONER E CILA PUNON PERFEKT
✅:NA VIZITONI TE FAQEN TON INSTAGRAM AUTO ARSENI.

KLIKO

AUTO ARSENI
0672041404
Leaflet
❌E SHITUR❌ 3 300 EUR
❌U SHIT❌ 5 500 EUR
❌U SHIT❌ 2 600 EUR
❌❌E SHITUR❌❌ 6 300 EUR
Në fillim