Golf 5 Plus

3 900 EUR

Shitet nga: Golf plus 19 Mar 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Golf 5 plus 2.0 nafte i 2007,dokumentat te paguara deri ne dhjetor 2020 sherbimet e bera dhe gomat brigeston te sapo nderruara ,4200€ I diskutueshem
Golf plus
0697338343
Leaflet
Në fillim