SHITET - NDROHET GOLF 5 PLUS- 2.0 TDI AUTOMAT FULL

Shitet nga: Auto Sot 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf Plus
🇩🇪🇩🇪 - SHITET OSE NDERROHET - WOLKSVAGEN GOLF 5 PLUS - 2.0 TDI - SPORT LINE - VITI 2005 -MAKINA E SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA - NGJYRA BLU E HAPUR NE RREZATIM DIELLI ESHT ME PERLE KM 166 000 - KAMBIO AUTOMATIKE TIPTRONIK-TAPICERIA BEZHE E HAPUR GJYSEM LEKURE GJYSEM KAMOSH - SHUME E PASTER PA GERVISHTJE - -DISQJE ALUMINI 16 -XHAMA TE ZI ORIGJINAL - SENSORE SHIU DHE DRITASH ORIGJINALE - SENSOR PARKIMI MBRAPA - LARJE FENERESH SISTEM RADIO CD PLAY - SISTEM -> NAVIGATOR I MADH < DHE BAGAZHIER SEDILJE ELEKTRONIKE FUNKSIONALE - SHPEJTESI TEMPOMAT-PILOT AUTOMAT MULTIFUNKSIONALE -CLIMA TRONIK- TE INTEGRUAR PARA DHE MBRAPA FUNKSIONALE - KOMPJUTER BORDI - ,AIRBAG - ABIES - ESP - PASQYRA ME REZISTENCE THARJE-SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR -MAKINA ZOTERON DY CELESA ORIGJINALE TE FABRIKES -MAKINES I JANE BERE QE TE GJITHA SHERBIMET DUKE FILLUAR NGA PJESET XHENERIKE - MOTORIKE -MAKINA KA ARDHUR NGA GJERMANIA -PER INFO KONTAKTO NR 0699691864 - JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN........MUND TE BEHET DHE NDERRIM ME MAKIN TJETER
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim