VW Golf Plus

4 000 EUR

Shitet nga: Ilir 15 Sht 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
SUV
Shitet VW Golf Plus 2.0 TDI fundi i vitit 2006 (Std. Euro 4). Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike (plus gomat pothuajse te reja). Ka rreth 220.000 km te pershkuara dhe dokumenta te paguara deri me Janar 2021 (siguracion mini kasko). Vaji dhe filtrat te nderruara perpara 700 km. Te gjitha sherbimet e kryera perpara rreth 3000 km.
Mundesi nderrimi me makine te llojit Sedan te markave VW/Audi/Mercedes Benz/Toyota me cilindrate midis 1900cc-2500cc (vetem nafte standarti min. Euro 5)
0683014578
Leaflet
Në fillim