Golf Plus 1.9 Tdi

4 300 EUR

Shitet nga: Klaudio Kola Sot 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 19 330 LEK / muaj

Leaflet
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Sedan
Shitet volsvagen Golf V Plus motor 1.9 nafte.makina eshte ne gjendje te mire si nga ana motorike ashtu dhe xhenerike dogana e paguar viti prodhimit 2005 goma te reja kilometra orgjinale klima.
Klaudio Kola
0695540659
Leaflet
Në fillim