Mercedes benxine

6 000 EUR

8 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Llazar Bogdani Dje 07:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Kerkoj pjese per kete motor kush ka tme tel. 111 111 111 EUR
Shitet Pasat super gjendje 4 600 EUR
Kasafote e blinduar 200 EUR
Shitet ore druri 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Crafter
Makine esht prefekte shum e mbajtur.Nga ana xhenerike&motori shum i mbajtur te gjitha pjeset origjinale sherbimet e bera te gjitha Makina ka konkuruar dhe ka fituar kupe ne vendin e 2.Makines i esht paguar dogana i jan nxjere dhe targat

Shitet

Llazar Bogdani
0693701224
Leaflet
Kasafote e blinduar 200 EUR
Set Disk Speçidisk Volant Isuzu 250 LEK
Shitet vespa 800 EUR
Shiten okazion 3 tavolina 150 € 50 EUR
Në fillim