SHITET NDROHET CADDY 1.9 TDI - LIFE MANUAL SUPER

Shitet nga: Auto Sot 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Caddy
🇩🇪🇩🇪 - SHITET OSE NDERROHET -WOLKSWAGEN CADY - LIFE 1.9 TDI HYGLINE VITI 2005 - EURO 4 - TVSH E PAGUAR-NGJYRA >> BLU METALIK << NE RREZATIM DIELLI ESHT ME PERLE - TAPICERI SHUM E PASTER ME KOMNINIM GRI ME BLU - SENDILE ME NGROHJE - KM 164 .000 -- KAMBIO MANUALE - GOMA 90% - 4 + 1 VENDE ME PALOSJE -- SENSORE SHIU DHE DRITASH ORIGJINAL-SISTEM RADIO CD PLAY-SISTEM FUNKSIONALE -- DYER 4 - SHINE PASAGJER SHOFER - CLIMA- TE INTEGRUAR PARA DHE MBRAPA FUNKSIONALE --KOMPJUTER BOARD,AIRBAG-ABIES-ESP-PASQYRA-ELEKTRIKE-SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR -MAKINA ORIGJINALE TE FABRIKES -MAKINES I JANE BERE QE TE GJITHA SHERBIMET DUKE FILLUAR NGA PJESET XHENERIKE - MOTORIKE - E ARDHUR NGA GJERMANIA -PER INFO KONTAKTO - NR 0699691864- JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN........MUND TE BEHET DHE NDERRIM ME MAKINE TJETER
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim