OKAZION!!! caddy 1.6nafte

10 000 EUR

Shitet nga: unknow 26 Nën 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Caddy
makina ne gjendje shume te mire ,motorr 1.6 nafte ekonomik. e sapo ardhur nga gjermania , e targuar dhe ne siguracion deri ne nentor te 2020
Në fillim