Caddy Life

7 650 EUR

8 500 EUR

Shitet nga: Caddy 15 Dhj 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Caddy
Shes Caddy Life,Viti 2012,nafte 1.6Tdi,disqe alumini,me klima,Navigator,dokumenta të rregullta shqiptare,ne gjendje perfekte motorrike xhenerike ashtu dhe estetike.sherbimet e kryera ne kohe,cmimi 7650 euro,nr cel:0697519758
Leaflet
Në fillim