Wolsvagen caddy 1,9 TDI

Shitet nga: Enver Sot 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 16 640 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Caddy
Makina eshte ne gjendje shum te mire,shun ekonomika makina ka 4 dyer dogan e paguar e gatshme per prov dhe kontroll
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim