WOLSWAGEN CADDY FRIGORIFERIK VITI 2006,1.9 CDI

1 LEK

Shitet nga: ALTIN 15 Sht 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Caddy
MJETI KA ARDHUR NGA GJERMANIA ,NE NJE GJENDJE PERFEKTE SI NGA ANA MOTORRIKE ASHTU DHE GJENERIKE,GOMA TE REJA FULL OPTION,I.9 CDI ,ABS ,SRS, TEMPERATURA E FTOHJES SHKON NE MINUS - 10 GRAD CELSIUS ,ME DOGANE TE PAGUAR ,SUPER MJET ,ME CMIM TE ARSYESHEM ,JU MIRPRES
Leaflet
Në fillim