VW Caddy dizel

4 700 EUR

Shitet nga: Niku 27 Maj 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Caddy
Vw caddy
Nafte
Ardhur nga gjermania
Gomat e reja
Makina eshte perfekt
Modeli i ri
Kemi dhe makina te tjera
Leaflet
Në fillim