Okazion... VW Caddy 1.6 TDI, Nafte, 2012, Manual

Shitet nga: Welcome Sot 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 600 EUR   10 000 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Caddy
Okazion per pak dite...
Volkswagen Caddy 1.6 TDI, kambio manual, xhama te zinje orgjinal, pilot automatik, sensor parkimi, sensor shiu, sedilje 6+1, disqe 16 orgjinal VW + goma te reja 100%, 2400000 km orgjinale jan dhe me liber sherbimesh, makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania, eshte me dogane te paguar, Caddy eshte super gjendje, motor-kambio-xhenerike-vizuale eshte top, ska nevoj per asnje sherbime..
Cmimi 8600 € mundesi nderrimi, me nderrim ka cmime tjeter..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim