Passat cc

8 500 EUR

Shitet nga: Passat 20 Maj 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
CC
Makina eshte me dokumenta te paguara per nje vit.cdo sherbim i kryer ne kohe dhe pa asnje difekt
Leaflet
Në fillim