VW PASSAT CC 2.0 BENZIN AUTOMAT 2009

Shitet nga: Auto Sot 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: CC
SHITET OSE NDERROHET -WOLKSVAGEN PASSAT. CC - 2.0 BENZIN - TSI-E PERSHTATSHME PER IMPIANT GAZI - SPORT LINE - MILES 108.000 KONVERTOHEN NE KM 170.000 -VITI 2009 - NGJYRA BLU E ERRET NE RREZATIM DIELLI ESHT ME PERLE -KAMBIO AUTOMATIKE TIPTRONIK-TAPICERIA LEKUR EZEZE - - SHUME E PASTER PA GERVISHTJE - DISQJE ALUMINI 17 GOMA TE REJA - SENSORE SHIU DHE DRITASH ORIGJINALE--> SISTEM RADIO CD PLAY-SISTEM->NAVIGATOR I MADH DVD USB < SEDILJE ELEKTRONIKE FUNKSIONALE DHE ME NGROHJE - SHPEJTESI TEMPOMAT-PILOT AUTOMAT MULTIFUNKSIONALE -CLIMA TRONIK- TE INTEGRUAR PARA DHE MBRAPA FUNKSIONALE - - KOMANDA NE TIMON - KOMPJUTER BOARD,AIRBAG-ABIES-ESP--SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR -MAKINA ZOTERON DY CELESA ORIGJINALE TE FABRIKES -MAKINES I JANE BERE QE TE GJITHA SHERBIMET DUKE FILLUAR NGA PJESET XHENERIKE - MOTORIKE - -PER INFO KONTAKTO NR - 0699691864 - JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN........MUND TE BEHET DHE NDERRIM ME MAKIN TJETER
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim