Passat cc

12 900 EUR

Shitet nga: Passat cc 01 Gush 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
CC
PASSAT CC 2.0 BLUEMOTION NAFT 170 KUAJ FUQI KILOMETRA100% ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH VOLSWAGEN ITALIA.MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE PA ASNJE DIFETKT E PERDORUR NGA NJE FEMER DHE KA 10 MUAJ QE E KAM UNE.MAKINA ESHT EDIZION I LIMITUAR TAPICERIA CAFE E PANA LEKURE SERDILE ME NGROHJE FULL OPTION SENSOR SHIU SENSOR DRITASH SENSOR PARKIMI PILOT ATOMATIK MARESHE KE TIMONI AUOTOHOLD PARKOHET VETE AMORTIZATOR CONFORT/SPORT/NORMALE E SHUME TE TJERA 2 CELSA.PA DOGANE
Passat cc
0685193385
Leaflet
Në fillim