Pasat cc Benzin -Gaze Automat nderrim shira

9 000 EUR

10 000 EUR

Shitet nga: Pasat cc Sot 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
CC
𝙈𝙖𝙧𝙠𝙖, 𝙈𝙤𝙙𝙚𝙡𝙞 :Volkswagen cc version Amerikan
𝙑𝙞𝙩𝙞: 2011
𝙈𝙤𝙩𝙤𝙧𝙧:2.0 Benzin gaz ne leje qarkullimi
𝙆𝙖𝙧𝙗𝙪𝙧𝙖𝙣𝙩𝙞: Benzine-Gaze
𝙆𝙖𝙢𝙗𝙞𝙤:Automat
𝙆𝙢:186.000
𝘾𝙚𝙡: 0696800242
𝘾𝙢𝙞𝙢𝙞: 9 Euro mundesi nderrimi
ℹ️ mbi Makinen
Volkswagen cc 2011 ne gjendje perfekte, e paster ne maksimum, si nga jashta ashtu dhe nga brenda .Vaj dhe filtra Te sapo nderruar,Kit zinxhiri te sapo nderrur gjendje perfect 👌
Makina eshte 2.0 benzin-Gaze shum e fuqishme dhe e sigurte ne rruge, super ekonokim 23 milek 600 km me prove
Mund ta kontrolloni te mekaniku juaj i besuar. Jo fjale
Monitorim i presionit te gomave.
Disqe aluminit 17 me goma 100 % te reja .
Sensor dritash me kseno mbi kseno me lupa
Sensor shiu.
Fenere mjegulle Inteligjent (ndizen neper kthesa).
Navigator i madh.DVD / USB / AUX / BLUETOOTH.
Serdilje elektrike + ngrohje +fryje mershin me dy ngjyra si ne foto
Klima Tronik te integruara para dhe mbrapa funksionale.
Komando ne timon. Sensor parkimi
Pilot automatic shpejtesie.
Xhama te zinj origjinal
Xham TERMIK.
Pasqyra Elektrike.
Me dok Te sapo prera e gatshme per cdo lloj prove shitet 9000 euro Mundesi nderrimi Cel 0696800242
Pasat cc
0696800242
Leaflet
Në fillim