🇦🇱Autovip.al🇦🇱Pasat c.c 2.0 diezel 2009 170ps

Shitet nga: Autovip.al Dje 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 35 470 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 890 EUR   8 990 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: CC
Super okazionnn pasat cc 2.0diesel
Motori 170ps.shum I shpejt goma te reja
..butona ne timon , sensor dritash , sensor shiu , limitador shpejtesie , sediljet elektrike me fryerje , esp , abs , aux , telefon , usb , dvd , cd , gps satelitor , ekrani me touch scren , baxha xhami , fenert xenon bi xenon , xhamat e zinj origjinal , drita intiligjente sipas drejtimit te timonit , drita bore ( mjegulle ) , mbajtese krahu para - mbrapav, disqe alumini 17 te sa po vendosura , 2.0 diese , viti fundi 2009, sport paket ,ngjyren e ka shum te vecante eshte shum ngjyrshe sipas kohes makina eshte super ekonomike dhe shum e shpejte , konsum minimal dhe super ekonomike DHE SUPER GJENDJE
..tel 0692073444
🇦🇱🇦🇱🇦🇱Autovip.al 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim