PASSAT CC 2012 Facelift

Shitet nga: Ravin Kuqali Sot 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 700 EUR   11 000 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: CC
VW CC 2.0T 211 Hp Automatike Tronic
Benzine 2012 115000 Milje Origjinale SHUM I PASTER E sapoardhur nga USA
Ne gjendje SUPER Perfekte mekanike dhe gatshme per cdo prove Dogane e paguar Pajiset me targa nga ana jone.. Goma te reja Bateri e re Ferrota te reja Te gjitha sherbimet e kryera( nuk ka nevoje per asgje

OPSIONET :

-Sedilje lekure/elektrike/ngrohje
-Ekran touchscreen/DVD/Sd card/Navi/Bagazhier (6CD)/Radio satelitore/MP3/Bluetooth/Tel/
-Pasqyra elektrike me ngrohje
-Kompjuter bordi
-Disqe alumini origjinale 17'
-KAMIO DSG Automatike
-AC Klima Multi-zonale
-Pilot automatik
-Sensore shiu
-Sensore dritash (automatike)
-Corner Lighting
-Drita mjegulle
-Butona ne timon
-4 xhama elektrik
-AutoHold per Semafor

Flm per Mirekuptimin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim