235000 lek gaz benzin

235 000 LEK

Shitet nga: Tan 25 Mar 07:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 8 560 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Bora
Makin n gjendje pune gazi esrkuencial italian letrat t paguara siguracion i mbaron n dhjetor 2016 makina ka vogelsira kallcuqet e butonave nga brenda kaq dhe goma 50% shitet se esht bler tjeter
Leaflet
Në fillim