vw 1.8t

3 300 EUR

Shitet nga: bora 24 Qer 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Bora
shitet vw bora , 1.8 turbo benzine gaz , viti 2002 ,impiant gazi italian qualitet, brenda garancise ,5 mije lek ben 100 km ,makines sa po jane bere rrip faze komplet kit , gazi i shkruajtur ne leje te qarkullimit ,certifikate nga shpresa al , bombul 48 litra ne gome rezerve ,ne gjendje perfekte , letra dhe taksa deri ne nentor 2020 , cmimi 3300 euro i diskutueshem , tel 0698714315
Në fillim