/// U SHIT//!!!

4 800 EUR

Shitet nga: XXXXX 01 Mar 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Yaris
E SAPO ARDHUR, FULL//EXTRA // AUTOMAT//SUPER GJENDJE , KILOMETRA TE CERTIFIKUAR, ME DOGANE TE PAGUAR , LETRA TE PERKTHYERA DHE TE NOTERIZUARA. GATI PER TARGA. NUK KA NEVOJE PER ASNJE SHERBIM. ME SENSORE PARKIMI <AUTOMJETI NUK NDRROHET >.
Leaflet
Në fillim