Toyota yaris

5 000 EUR

Shitet nga: klejdi 06 Shk 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Yaris
Shitet toyota yaris vit prodhimi fund 2009 (prerja 2011) 149.000km origjinale,1.3 benzin,kambjo automatike,marshe ne timon,komanda ne timon,xhama te zi origjinal te fabrikes,kondicioner,xhama elektrike,pasqyra elektrike,gomat 100% michelin,disqe alumini,makina esht ne super gjendje motorrike xhenerike dhe estetike mund ta kontrolloni ku tdoni,e sapoardhur me dogane te paguar gati per targim.cmimi 5000€ shum pak i diskutushem (vetem shitet)
Leaflet
Në fillim