Toyota Yaris benzin

2 300 EUR

Shitet nga: Toyota 25 Jan 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Yaris
shitet, toyota yaris 1.3 benzin 180mij km, kamio manual, viti 2004, mondicioner, xhama elektrik, kasetogon cd, me komanda ne timon,
// sapi jan ber sherbine, 2 goma te reja, vaj +filtra, dhe gominat e stabilizatorit para, makina nuk ka nevoj per asgje, gjendje super mund ta kontrolloni ku te doni, cmimi 2300 euro
tel, 0695752529
Leaflet
Në fillim