toyota yaris 1.4 nafte automa

4 950 EUR

Shitet nga: toni 24 Nën 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Yaris
toyota yaris 1.4 nafte
kamio automat
viti 2007
navi+blutooth
dritate ksenon
xhama te zi origjinal
servis porsa berë vaj filtra
goma te reja
letrate i mbaroj ne gusht 2020
makin eshte shum e mbajtur nga brenda dhe jasht
cmimi 4950€ bejm dhe ndrime
Leaflet
Në fillim