TOYOTA YARIS 1.4 D4D NAFT 2007 KEYLESS

3 700 EUR

4 200 EUR

Shitet nga: YARIS Sot 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Yaris
TOYOTA YARIS 1.4 NAFT,VITI 2007,KLIMATRONIK,START AND STOP,KOMANDA NE TIMON,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,KEYLESS,DISQE ALUMINI,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME DOGANE TE PAGUAR,GATI PER TARGA
0685327861
Leaflet
Në fillim