OKAZION NE SUPER GjENDJE YARIS 1.4 NAFTE VITI 2008 MANUAL

3 600 EUR

Shitet nga: Edmondi 23 Dhj 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Yaris

📂Toyota Yaris 1.4 Diesel
📂E sapo ardhur nga Hollanda
📂Me dogane te Paguar
📂Vit prodhimi fundi 2008
📂Kamio Manual 5+1 Ne gjendje perfekte pune
📂Me sensor parkimi
📂183 mije Klm orgjinale munte verifikohet ku te deshironi
📂Konsumi 5. L qytet / 4 L autostrade / 5 L kombinim
📂Navi te vogel para Cd Dvd Radio Aux Etj
📂Kondicioner / Klima ne gjendj prefekt
📂Xhamat Elektronik
📂Hapje mbyllje me pult
📂Butona te timoni +komando navi
📂Feneret para elektronik ulje ngritje
📂Tapiceri shum te paster nga brenda pa asnje lloj njolle
📂Goma 15,90% te reja,me disqe aulomini
📂Shum e paster dhe nga jasht
📂Te gjitha sherbimet e bera e perdorur vec nga nji pronare
📂Makina gati per targa,I gacem per cdo lloj prove
Edmondi
0685588557
Leaflet
Në fillim