Toyota 2009 AUTOMATIKE

Shitet nga: Toyota yaris Automatik Sot 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 21 130 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 700 EUR   5 700 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Yaris
Shitet Toyota YARIS 1.4 Nafte me kamjo automatike..Ne gjendje perfekte. Ardhur nga Italia. Me dogane te paguar..Kilometra te certifikuara...Me liber sherbimesh...Goma te 4 te rreja. Bateri e re ...vaj motori dhe filtro te ndruar...vaj kamjo te ndruar...Makina eshte ne gjendje shume te mire...Me navigator origjinal Toyota...2 celsa...Viti i prodhimit 2009...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim