E SHITUR

2 400 EUR

2 700 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 13 Qer 23:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 4 900 EUR
❌E SHITUR❌ 5 900 EUR
U SHIT 5 400 EUR
U SHIT 2 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Yaris
Shitet Toyota Yaris 1.0 benzine e sapo ardhur me dogane te paguar!!te verifikueshme!Makina disponon Kondicioner(funksional) Abs 8 airbag 4 goma 80% antifurt origjinal me alarm dhe mbyllje qendrore me pult sendilet e pasme mund te palosen lehtesisht ose te hiqen fare per nje hapsire shum te bollshme shum e mirmbajtur si makine...MUND TE NA VIZITONI DHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU” Faleminderit Cel 0698252222 & 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 5 900 EUR
U SHIT 12 000 EUR
U SHIT 3 100 EUR
U SHIT 4 400 EUR
Në fillim