Toyota yaris 1.4 nafte klima

2 800 EUR

Shitet nga: Cimi 09 Korr 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Yaris
Eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe mekanike .makina eshte pa ndryshk makina eshte e gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli.
Leaflet
Në fillim