Toyjote 1.4D-4D

1 EUR

4 600 EUR

Shitet nga: Kleo 05 Mar 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Yaris

Toyota Yaris D4D🚗. ⛽️ 1.4 Diesel. 📆 Viti i prodhimit 2006. Kambio manuale. Kondicioner. Air bag. Abs. Esp. Radio AM/FM-CD Room. Kompjuter board. Xhama elektrike. Pasqyra elektrike. dhe goma te reja bateri te re me liber sherbimesh . Gjendje perfekte estetike,xhenerike dhe motorike. 110.000 mij kM. Cmimi i diskutushem nr 0675902471

Leaflet
Në fillim