Toyota yariis

Shitet nga: gritte 08 Nën 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 7 190 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 600 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Yaris
Largësia: 78.100 km
Zhvendosja: 1,329 cc
Fuqia: 73 kW (99 kf)
Lloji i karburantit: benzinë
Konsumi: rreth 5.5 l / 100 km (e kombinuar)
Emetimet e CO₂: rreth 130 g / km (e kombinuar)
Numri i vendeve: 5
Numri i dyerve: 4/5
Transmetimi: automatik
Regjistrimi i parë: 06/2013
Kondicionimi: ajri i kondicionuar
Ndihma për parkim: e pasme, kamera
Airbags: airbags përpara, anësore dhe të tjera
Ngjyra (prodhuesi): "metal argjendi i platinit"
Ngjyra: argjendi metalik
Karakteristikat e brendshme: Pëlhurë, e zezë
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim