Toyota Rav4 V6 Lungo New Generation FWD

12 500 EUR

Shitet nga: Eljo 07 Shk 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Toyota
Modeli
RAV 4
Toyota Lungo (0.5m me e gjate se modelet europiane). Prodhuar ne Japoni. 146,000 klm=91,000 milje Kambio Automatike 5 marshe. Motorr 3.45, Benzine-GAZ Landi Renzo ( kosto 1200 euro, vendosur ne dhjetor 2018 me 2 vjet garanci). Konsumi 1,000lek/100klm brenda, 600lek/100klm jashte. Pilot automatik, navigator warles 17 inch, sensor parkimi, kamera parkimi, xhama te zi origjinal, disqe alumini, 2 celsa me pult. Goma te reja ne gjendje 90%. Taksa te paguara deri ne Nentor 2020. Gjendje perfekte, ska nevoje per asnje lloj sherbimi (vaj, filtra, amortizator, ferrota te ndruara ne dhjetor 2018). Makina perdorur vetem per qellime familjare. Super performane ne rruge. Impianti i gazit eshte montuar poshte shtresesh se brendshme te bagazhit. Nuk ze hapesire per bagazhin, dhe gomen rezerve e cila eshte vendosur ne deren e bagazhit.0694560124
Leaflet
Në fillim