TOYOTA RAV4, 2007, NAFTE , 4X4 , ME DOGANE

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Auto Class Sot 10:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 26 930 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 990 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: RAV 4
TOYOTA RAV4 4X4 , MODEL 2007 , MOTORR 2.2 NAFTE (D-4D) , KAMBIO MANUALE , 181.000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH , CD-KLIMA-OPSIONE NE TIMON - KOMPJUTER BORDI - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , 4 CELESA ORIGJINAL , MBYLLJE QENDDRORE ME PULET. ETJ.... E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR. NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE.
CMIMI : 5990 EURO ✅
INFO : 0692765740
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim