Toyota RAV4 2.2 D-CAT 4x4

Shitet nga: Ermali 16 Nën 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR   6 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: RAV 4
Rav 4 / Km: 191.000 / Viti 12.2006 / Konsumi: 7.5 litra mesatarja / Kondicioner Klima / Fuqia: 130 kW (177 Hp) / Marshi Manual 6 marshe / Airbags: perpara, anash / Ngjyra: Gri Metalizato / CD Player / Mbyllje me Pult / Cruise Control / Disqe Alumini / Xhamat elektrike / ESP / Llamba mjegulle / Pasqyrat anash elektrike / Gomat e reja 100% / Filter Partikular / Radio, Tuner / Sistem terheqje

Whatsapp: 0699784348
Tel: 067645 9444

Shenim:
Kolaudimi dhe Siguracioni te paguar deri ne Korrik 2020. Ka 3 celesat origjinale.Gjendja xhenerike dhe motorrike shume e mire. Ka qendruar gjithmone ne garazh te mbyllur. Shitet per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim