TOYOTA RAV4 2.0 BENZIN+GAZ AUTOMAT FULLOPTION 2010

10 300 EUR

11 500 EUR

Shitet nga: RAV4 Sot 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Toyota
Modeli
RAV 4
TOYOTA RAV4 2.0 BENZIN+GAZ,VITI 2010,KAMBJO AUTOMATIKE,KONDICIONER,SERDILE LEKURE ME NGROHJE,NAVIGATOR,KOMPJUTER BORDI,MARSHA ME TIMON F1,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLLJE ME PULT,SENSOR PARKIMI MBRAPA NGA FABRIKA,DRITA KSENON,E ARDHUR NGA ZVICRA,ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,punon ne gaz 100%,10300euro i pa diskutushem fare
0692113525
Leaflet
Në fillim