Toyota Rav 4

2 030 000 LEK

Shitet nga: Genci Samara 03 Maj 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Toyota
Modeli
RAV 4
Shitet Toyota Rav 4,Super full opsion.dhe ne gjendje shume te mire xhenerike.Dokumenta te paguara per vitin 2018.Liber sherbimesh.Lidhje me Blututh dhe kamera,plus sensore parkimi.Goma te reja,Version Ekzekutive,Baxha xhami elektrike,etj...
Genci Samara
+355682024068
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione