TOYOTA RAV 4. SUPER OKAZION. Pranoj nderrim

6 500 EUR

Shitet nga: Malvi 28 Tet 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Toyota
Modeli
RAV 4
Shitet toyota rav4 ne gjendje shume te mire si mekanike ashtu edhe vizuale. Viti i prodhimit 2006 full option me start/stop, navi, ngrohje sedilesh, pasqyra me palosje, kamera etj. Makina eshte marre para 2 vitesh ne gjermani dhe eshte perdorur vetem nga une ne shqiperi. Nuk jam tregtar, e shes per arsye personale. Cmimi i pa diskutueshem. Pranoj nderrim me makine me te vogel me kambio automat.
Leaflet
Në fillim