Toyota Rav 4 -06

7 300 EUR

Shitet nga: indriti 26 Mar 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Toyota
Modeli
RAV 4
shitet makina me kamjo manuale me 5 marshe , nafte 2.0 ,klima manuale radjo plus CD , 4 xhama elektrik , mbeshtetese dore mes sendiljeve , 4 celsa , goma te reja 4stinet , gjendje shume e mire motorrike. Dokumentat e paguara. Sensor dhe kamera parkimi. sedilje me ngrohje. sherbimet e kryera komplet.
indriti
0694270510
Leaflet
Në fillim