Super Totota model Amerikan

4 000 EUR

Shitet nga: Geri 10 Sht 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Toyota
Modeli
RAV 4
Shitet Toyota Rav 4 motori 2.0 Benzin,kambjo automatike ,model Amerikan e vecant n llojin e vet ,xhama t erret origjinal,ka vetem 105 mij milje ose 160 mij km orgjinale ,esht shum e paster si jasht dhe brenda ,esht e pershtatshme per impjant gazi ,ne super gjendje motorike dhe xhenerikee me t gjitha serviset e bera ne koh nuk ka nevoj per asgje serioze,mund ta kontrolloni ku te deshironi ...makina esht me pilot automatik dhe shum reziztente ...
Leaflet
Në fillim