SHITET NDROHET TOYOTA RAV 4 AUTOMAT DIEZEL 2010

Shitet nga: Auto Sot 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: RAV 4
🇩🇪🇩🇪 SHITET OSE NDERROHET- TOYOTA. RAV 4.>> 2.2 D-CAT ME D JESHILE SUPER EKONOMIKE<<<<< VITI-2010 -NGJYRA VISHNJE NE RREZATIM DIELLI ESHT ME PERLE -KAMBIO AUTOMATIKE + MARSHA NE TIMON -KOMANDA NE TIMON - TAPICERIA E ZEZE E HAPUR LEKURE + KAMOSH SHUME E PASTER PA GERVISHTJE -DISQJE ALUMINI 18 - XHAMA TE ZI ORIGJINAL - SENSOR SHIU DHE DRITASH ORIGJINALE -SISTEM RADIO CD PLAY-SISTEM- -SEDILJE ELEKTRONIKE DHE MEMORJE - FUNKSIONALE - SEDILJE ME NGROHJE TEMPOMAT-PILOT AUTOMAT MULTIFUNKSIONALE -CLIMA TE INTEGRUAR PARA DHE MBRAPA FUNKSIONALE -KOMPJUTER BOARD,AIRBAG-ABIES-ESP-PASQYRA -PALOSJE - ELEKTRONIKE -SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR -MAKINA ZOTERON DY CELESA ORIGJINALE TE FABRIKES -MAKINES I JANE BERE QE TE GJITHA SHERBIMET DUKE FILLUAR NGA PJESET XHENERIKE -MOTORRIKE -MAKINA KA ARDHUR NGA GJERMANIA -PER INFO KONTAKTO NR 0699691864 -JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN........MUND TE BEHET DHE NDERRIM ME MAKIN TJETER
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim