Toyota Rav-4 FULL OPTION ne gjendje perfekte

9 200 EUR

Shitet nga: Gezim Vani 12 Nën 01:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Viti
2009
Transmetuesi
Manual
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Naftë
Targa
Shqiptare
Ngjyra
E hirit
Komuna
Mat
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Toyota
Modeli
RAV 4
Dua te shes makinen time Toyota Rav-4 .
Makina eshte mbajtur ne menyre perfekte dhe te gjitha sherbimet jane kryer ne te.
eshte shume komode dhe ofron nje rrugetim te cilsise me te mire per cmimin qe ka.
Eshte Full Option me senson parkimi dhe me touch screen ne qender.
Ofrohoet brenda disk me shtetet qendrore europiane per navigim.


Gezim Vani
0682672909
Leaflet
Në fillim