Toyota Rav 4 .2.2 Nafte D4D .viti 2007

5 900 EUR

Shitet nga: Rav 4 Sot 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Toyota
Modeli
RAV 4
Toyota Rav 4 me motorr 2.2 nafte D4D .kambjo manuale me 6 marshe .dogane e paguar .ngjyre e zeze .
Makina ka 2 celsa origjinal dhe mbyllje me pult . Klima me 2 zona . ABS .Air Bag ,komanda ne timon ,pasqyra elektrike ,disqe alumini . gomat shume te mira . Tapiceri te paster dhe pa gervishtje .
Gjithcka eshte funksionale .

Ne gjendje shume te mir motorrike dhe xhenerike gati per cdo lloj kontrolli dhe prove me mekanik . Cmimi 5900 euro eshte i diskutueshem Tel 0697347797
Leaflet
Në fillim